"MAI"

Pärnu uue kunsti muuseumi VII taaskasutusteemalisel kunstinäitusel “Anna uus elu”, mille alateemaks oli kliima soojenemisest lähtudes valitud “Mina ja maailm”, osaleb kollektsiooniga "MAI" Athena Maja Huvikooli õpetaja Alge Sard.

Külas filmimees Rao Heidmets

Noorte filmipäevad 2019 Athena koolis.
Meid ümbritsev maailm on üha enam tajutav visuaalsete kanalite kaudu. Ise luues ja  analüüsides on parim viis  mõista ümbritsevat maailma. Kaasatud ekspertide abiga uurime multimeediumi võimalusi: pilt, heli, tekst,  animatsioon, video, film.
Filmipäevade raames toimuvad Athena koolis kohtumised ja töötoad noortele.

TEGUS SÜGIS Athenas

Sellel sügisel on Athena koolis praktikal endine õpilane Marie Vabamägi. Marie käis Athenas 11 aastat ja jätkas õpinguid Tartu Kunstikoolis. Oleme rõõmsad meie kooli vilistlaste üle!

STIIL

Elustiil, moestiil, kunstistiil, muusikastiil, tööstiil, sõidustiil, tantsustiil ... stiilipidu. Aga mis on siis õigupoolest stiil ja stiilne?  Võõrsõnastikust leiame selgituse, et stiil on “kindlaviisiline esitus-, väljendus-, kujundus- või sooritusviis, töötamisviis, isikupärane käitumis- ja elamislaad. Stiilne on ühtlast stiili ilmutav, stiilinõudeile vastav, harmooniline.